Izvor: Pixabay

ŽK Split: Druga besplatna edukativna radionica o odvajanju otpada

Objavljeno: 09. 05. 2019. , Ažurirano: 09. 05. 2019.

Zbog velikog interesa, u organizaciji splitske tvrtke Čistoća d.o.o., Udruge za edukaciju građana – UZEG i HGK – Županijske komore Split, održat će se još jedna besplatna edukativna radionica Odvajanje otpada, u srijedu, 29. svibnja, u 9 sati, u Vijećnici Županijske komore Split (Obala Ante Trumbića 4, I. kat).

Radionica je namijenjena svima koji žele dobiti odgovore na pitanja u vezi s razvrstavanjem i zbrinjavanjem otpada, recikliranjem i kompostiranjem, a koje će im dati predavač, stručni specijalist ing. zaštite okoliša Mate Herceg, predstavnik splitske Udruge za edukaciju građana – UZEG.

Predviđeno trajanje radionice je dva sata, a svi registrirani sudionici dobit će prigodni promidžbeni poklon.

Osigurajte svoje mjesto već danas prijavom putem online obrasca u nastavku.

Poziv s programom možete pronaći u priloženim dokumentima.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT i Odsjek za energetiku i zaštitu okoliša (tel.: 021/321 139).