Poziv na seminar o prednostima uvođenja sustava upravljanja energijom prema normi ISO 50001
Objavljeno: 06. 03. 2018.
U Županijskoj komori Sisak će se u srijedu, 21. ožujka, u 9 sati održati seminar o prednostima uvođenja sustava upravljanja energijom prema normi ISO 50001. Predavač na seminaru bit će Igor Liščić, samostalni savjetnik u području sustava upravljanja i vodeći ocjenitelj za ISO 50001, vanjski suradnik tvrtke TÜV Croatia.
Cilj je seminara upoznati polaznike s ključnim elementima sustava upravljanja energijom u skladu s normom ISO 50001. Uvođenje u primjenu i certifikacija sustava upravljanja energijom u skladu sa zahtjevima norme ISO 50001 daje poduzećima djelotvoran alata s pomoću kojega se osigurava učinkovito upravljanje energijom, a time i značajne uštede u ukupnom poslovanju.
Seminar je namijenjen zaposlenima u proizvodnim poduzećima sa znatnim udjelom energije u ukupnim troškovima poduzeća te svima onima koji smatraju da bi im učinkovitije upravljanje energijom omogućilo manje troškove poslovanja.
Sudjelovanje na seminaru je besplatno, a predviđeno vrijeme trajanja dva sata. Sudjelovanje je potrebno prijaviti putem online prijavnice (u nastavku teksta), a rok prijave je 20. ožujka.
Kontakt-osoba u ŽK Sisak jest Kristina Grabovica (telefon: 044/522-322, elektronička adresa: kgrabovica@hgk.hr).