Izvor: HGK

ŽK Sisak: Poziv na seminar o javnoj nabavi

Objavljeno: 23. 08. 2016. , Ažurirano: 19. 10. 2016.

Polaznici će se upoznati s izradom dokumentacije za nadmetanje u smislu prijedloga novoga zakonodavnog okvira i usklađivanja s odredbama Direktive, odabirom kriterija ekonomski najpovoljnije ponude te odabirom i sadržajem dokumentacije za nadmetanje.

Županijska komora Sisak, u suradnji s tvrtkom Lureti j. d. o. o., organizira seminar Izrada dokumentacije za nadmetanje u smislu prijedloga novog zakonodavnog okvira i usklađivanje s odredbama Direktive; Primjena ESPD obrasca u dokumentaciji za nadmetanje. Seminar će se održati u srijedu, 21. rujna, u ŽK Sisak u Kranjčevićevoj 16.

Europska jedinstvena dokumentacija o nabavi (ESPD) je službena izjava gospodarskog subjekta te služi kao prethodni dokaz u postupku javne nabave koji se daje umjesto potvrda koje izdaju tijela javne vlasti ili treće strane i upotrebljava se u postupcima javne nabave.

Predavač na seminaru bit će Katarina Depope Radman, nacionalna stručnjakinja za javnu nabavu, akreditirana provoditeljica projekta u dijelu pripreme, provedbe i ostvarenja postupka javne nabave, trenerica i specijalistica u sustavu javne nabave.

U okviru provedbe programa redovitog usavršavanja u području javne nabave, Županijska komora Sisak uvrštena je u Popis programa usavršavanja Ministarstava gospodarstva, Uprave za sustav javne nabave. Program usavršavanja u skladu je s Pravilnikom o izobrazbi u području javne nabave (NN 06/2012 i 125/14) te omogućuje polaznicima obnavljanje certifikata.

Za dodatne informacije obratite se u ŽK Sisak, Senadi Prpić (telefon: 044/524-114 ili e-adresa: sprpic@hgk.hr).