Seminar o računovodstvenim i poreznim propisima u ŽK Sisak
Izvor: HGK

Poziv na seminar Godišnji financijski izvještaji i prijava poreza na dobit za 2017. godinu

Objavljeno: 08. 02. 2018. , Ažurirano: 26. 02. 2018.

Hrvatska gospodarska komora organizira seminar Godišnji financijski izvještaji i prijava poreza na dobit za 2017. godinu, koji će se održati u ponedjeljak, 26. veljače, u 9.30 u Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Seminar se organizira radi pružanja podrške gospodarstvenicima u prevladavanju nedoumica u primjeni poreznih propisa, stoga je za članice HGK besplatan.

Predavač je ovlašteni porezni savjetnik Ivan Čevizović.

Program seminara nalazi se u prilogu. Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti putem online obrasca u nastavku teksta (dolje), najkasnije do petka, 23. veljače, odnosno do ispunjenja kapaciteta dvorane.

Kontakt-osoba u ŽK Sisak jest Kristina Grabovica (telefon: 044/522-322, elektronička adresa: kgrabovica@hgk.hr).