ŽK Sisak: Poziv na predstavljanje Strategije uvođenja eura u Hrvatskoj
Objavljeno: 23. 01. 2018.
U Županijskoj komori Sisak održat će se predstavljanje Strategije uvođenja eura u Hrvatskoj u četvrtak, 1. veljače u 11 sati, pri čemu će se poseban osvrt dati na koristi i troškove uvođenja eura na gospodarstvo.
Ciklus prezentacija s temom uvođenja eura organizira Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Hrvatskom narodnom bankom (HNB), a prezentaciju će održati viceguverner Hrvatske narodne banke Vedran Šošić.
S ciljem detaljnijeg upoznavanja poduzetnika i šire javnosti s koristima i troškovima uvođenja eura, viceguverner će objasniti sam postupak uvođenja eura te potrebne aktivnosti Vlade RH i HNB-a u razdoblju pripreme i nakon uvođenja eura.
Poziv se nalazi u pratećim dokumentima. Sudjelovanje na prezentaciji je besplatno uz obveznu online prijavu, najkasnije do 30. siječnja, telefonom 044/522-583 ili elektronskom adresom: hgksk@hgk.hr.