Nastup hrvatskog gospodarstva na sajmu ZEPS
Izvor: HGK

ŽK Sisak: Poziv gospodarstvenicima za nastup na sajmu ZEPS u Zenici

Objavljeno: 24. 06. 2016. , Ažurirano: 19. 10. 2016.

Pozivamo gospodarstvenike iz cijele Hrvatske na nastup na sajmu ZEPS u Zenici, BiH, u okviru zajedničkog prostora kojeg organizira i sufinancira Županijska komora Sisak

Županijska komora Sisak i ove godine organizira i sufinancira zajedničko izlaganje gospodarstvenika na 23. generalnom bosanskohercegovačkom sajmu ZEPS u Zenici, nastavljajući time organizaciju nastupa hrvatskoga gospodarstva u Bosni i Hercegovini. Ovogodišnji će se ZEPS održati od 4. do 8. listopada.

U okviru te sajamske manifestacije održat će se i 13. međunarodni specijalizirani sajam metala ZEPS Intermetal 2016.

ZEPS je opći sajam na kojem zastupljene djelatnosti obuhvaćaju graditeljstvo, elektroindustriju, strojogradnju, proizvodnju i preradu metala, preradu drveta, preradu plastičnih masa, izradu namještaja i opreme za uređenje doma, energetiku, ekologiju, IT tehnologije.

Izložbeni prostor sajma iznosi 12.000 kvadratnih metara zatvorenog izložbenog prostora u paviljonima te 6.000 kvadratnih metara otvorenog izložbenog prostora sajma.

Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje u okviru zajedničkog izložbenog prostora Komore, obratite se u ŽK Sisak, Senadi Prpić, na telefon: 044/524-114 ili na e-mail: sprpic@hgk.hr.

Više informacija o sajmu možete pronaći na www.zeps.com.