Javno otvaranje voznih redova
Izvor: HGK ŽK Sisak

ŽK Sisak: Javno otvaranje voznih redova pristiglih na usklađivanje

Objavljeno: 10. 12. 2015. , Ažurirano: 08. 09. 2016.

Na adresu Županijske komore Sisak pristigao je jedan zahtjev za usklađivanje, s ukupno stotinom voznih redova, od čega su 94 nova, a šest izmijenjenih.

U Županijskoj komori Sisak u četvrtak, 10. prosinca javno su otvoreni vozni redovi pristigli na usklađivanje, u linijskom prijevozu putnika, za županijske linije na području Sisačko-moslavačke županije, za 2015./2016. godinu.

Otvaranju su prisustvovali članovi Radnog odbora te stručna služba Županijske komore Sisak.

Uz vozne redove, prijevoznik je predao i svu potrebnu dokumentaciju, u skladu s odredbama Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15).

Od pristiglih voznih redova oblikovat će se knjiga, a sami će redovi biti objavljeni i na internetskoj stranici Županijske komore Sisak, do 31. prosinca ove godine.