Izvor: Šibensko-kninska županija

Šibensko-kninska županija predstavila svoje gospodarstvo na 20. Obrtničkom i gospodarskom sajamu Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 13. 11. 2017. , Ažurirano: 14. 11. 2017.

U petak, 10. studenoga, u Križevcima, svečano je otvoren 20. Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije.

Na ovogodišnjem 20. Obrtničkom i gospodarskom sajamu Koprivničko-križevačke županije koji je trajao do 12. studenoga, izlagalo je više od 216 izlagača iz Hrvatske i inozemstva. Šibensko-kninska županija ovogodišnja je Županija-partner Sajma.

Šibensko-kninska županija svoje je predstavljanje organizirala u suradnji sa Županijskom komorom Šibenik, Udruženjem obrtnika Šibenik, Cehom ugostitelja Obrtničke komore Šibensko-kninske županije i županijskom Turističkom zajednicom.

IMG_3152_Custom.jpg

Uzvanici na štandu Šibensko-kninske županije; Izvor: Šibensko-kninska županija

Svoje proizvode su predstavili: Vinoplod-Vinarija d. d. Šibenik, Bel-Cro Trade d. o. o. Miljevci, Jerko i Albina Company d. o. o. Krapanj, OPG Antičević Knin, Domaća radinost Mirjana Kukrić Pirovac, OPG Branko Bratić Skradin, Kućna radinost Denis Škugor Šibenik, Zlatarna Simon Čivljak Šibenik, Obrt za izradu nakita Deni Design Šibenik, Obrt Sapunoteka Šibenik, Obrt Sunce Šibenik, Krojačko-dizajnerski obrt Karmen Šibenik i Kućna radinost Šibenska beleca Šibenik.

Prirodne, kulturne i povijesne ljepote Šibenskoga kraja predstavila je Katarina Aleksić, zamjenica direktorice Turističke zajednice Šibensko-kninske županije, a za predstavljanje gastro ponude našega kraja pobrinuli su se Ceh ugostitelja Obrtničke komore Šibensko-kninske županije sa pripremljenim dagnjama i Bel-Cro Trade d. o. o. sa pršutom. Na svečanom otvorenju zapjevala je klapa Cima iz Šibenika.

Predstavljanje Šibensko-kninske županije svojim dolaskom uveličali su župan šibensko-kninski Goran Pauk, direktorica županijske Turističke zajednice Željana Šikić, predsjednik Obrtničke komore Šibensko-kninske županije Joso Smolić te predsjednik ŽK Šibenik Ivan Soža.