Izvor: Pixabay.com

ŽK Rijeka: Seminar o poreznoj reformi

Objavljeno: 31. 01. 2017. , Ažurirano: 10. 02. 2017.

Županijska komora Rijeka, u suradnji s Hrvatskom komorom poreznih savjetnika, organizira seminar Porezna reforma. Seminar je besplatan za članice HGK i održat će se u četvrtak, 9. veljače, u 9 sati u Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23, Rijeka.

Seminar se organizira s ciljem pružanja pomoći članicama HGK u prevladavanju poteškoća i nedoumica u vezi s izmjenama u poreznom sustavu RH u 2017. godini. Predavači su ovlašteni porezni savjetnici, članovi Hrvatske komore poreznih savjetnika, Damir Brajković i Dean Cimera.

Obradit će se teme: presjek izmjena u poreznom sustavu RH u 2017., s naglaskom na porez na dobit i PDV te novi obračun poreza i doprinosa na dohodak u 2017. godini.

U pratećim dokumentima nalazi se detaljan program seminara s temama koje će se obrađivati.

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti putem prijavnog obrasca u prilogu.