Izvor: HGK Županijska komora Pula

ŽK Pula organizira nastup članica na međunarodnom sajmu tehnike u Beogradu

Objavljeno: 16. 05. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Županijska komora Pula organizira i sufinancira skupni nastup članica na 60. Međunarodnom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća koji će se održavati od 16. do 20. svibnja (od ponedjeljka do petka) u Beogradu. Riječ je o jednom od najznačajnijih gospodarskih i tehnoloških sajmova u Srbiji i jugoistočnoj Europi koji ima izuzetan utjecaj na budući razvoj industrije u regiji.

Hrvatska gospodarska komora zakupit će izložbeni prostor za skupni nastup i sufinancirati do 50% troškova izlaganja, a s Privrednom komorom Beograd organizirat će poslovne susrete i konferencije s gospodarstvenicima iz regije.

Na štandu HGK predstavit će se tvrtke Đuro Đaković Atlantica d. o. o. Slavonski brod, Enso d. o. o. Garešnica, EPO Oroslavlje, Euroarc d. o. o. Zagreb, Motortech Consulting d. o. o. Pula, Salona Var d. o. o. Solin, Uljanik TESU Elektronika d. o. o. Pula, Vlado Elektronika d. o. o. i EL.MO. Spa Raša.