Izvor: www.pixabay.com

ŽK Pula: Manifestacija Shopping za Sv. Nikolu

Objavljeno: 05. 12. 2015. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

U subotu, 5. prosinca u Puli će se od 17 sati do 21 sat održati manifestacija Shopping za Sv. Nikolu. U subotu, 5. prosinca u Puli će se od 17 sati do 21 sat održati manifestacija Shopping za Sv. Nikolu. Manifestaciju organiziraju Turistička zajednica Grada Pule, Grad Pula, Udruženja obrtnika Pula i Županijska komora Pula.

Trgovine, uključene u akciju, koje se održava drugi put, bit će prepoznatljive po lampicama i plakatima u izlozima, a nudit će popuste od 15 % naviše. Organizatori manifestacije ove su godine organizirali i Love Shopping u veljači, Pula Late Night Shopping u lipnju te Kupujmo u Puli u listopadu. Manifestacije će se nastaviti u 2016. godini.