ŽK Osijek: B2B razgovori mađarskih i hrvatskih tvrtki iz djelatnosti poljoprivrede
Objavljeno: 28. 08. 2017.
Osječki ured Mađarske nacionalne trgovačke agencije u suradnji s HGK Županijskom komorom Osijek i Generalnim konuzatom Mađarske u Osikjeku u srijedu, 13. rujna u 10 i 30 sati organizira gospodarski forum i B2B razgovore za mađarske i hrvatske tvrtke koje se bave proizvodnjom i prometom poljoprivrednih strojeva, mehanizacije, alata te druge poljoprivredne opreme.
Cilj foruma je predstaviti program mađarske Vlade kojim će se, putem natječaja, pripadnicima mađarske zajednice u Hrvatskoj dati potpora za unaprjeđivanje gospodarskih aktivnosti. Sredstva potpore će, između ostaloga, biti namijenjena nabavci strojeva i opreme za poljoprivrednu proizvodnju, te je jedan od ciljeva foruma i pronalaženje modela za suradnju mađarskih i hrvatskih tvrtki u sklopu ovog programa.
U pratećim dokumentima se nalazi poziv i program gospodarskog foruma.
Za sudjelovanje na forumu potrebno je popuniti on-line prijavu.