ŽK Krapina potpisala s Krapinsko-zagorskom županijom ugovor o sufinanciranju promocije gospodarstva

Objavljeno: 15. 02. 2016. , Ažurirano: 03. 10. 2016.

Ugovor o sufinanciranju za događanja u organizaciji ŽK Krapina u iznosu od 100 tisuća kuna potpisali su u Krapini župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar, predsjednik ŽK Krapina Josip Grilec i predsjednik Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije Davor Pleško.

Kako je istaknuo predsjednik Grilec, okosnica svih proračuna jest upravo gospodarstvo, koje generira novu vrijednost. Zahvalio je Krapinsko-zagorskoj županiji na ovoj financijskoj potpori i suradnji na različitim programima. Uvjeren je da će ovakva vrsta suradnje potrajati, što će rezultirati boljim poslovanjem zagorskih gospodarstvenika te napretkom Krapinsko-zagorske županije, odnosno Republike Hrvatske.

Župan Kolar ovom je prilikom istaknuo da je ovo samo mali dio suradnje Krapinsko-zagorske županije s obrtničkom i gospodarskom komorom. Osvrnuo se na ulaganje u gospodarstvo i školstvo koje smatra najvažnijim oblicima ulaganja. Zahvalio je zagorskim poduzetnicima i obrtnicima te istaknuo da su svjesni činjenice kako su pozitivni gospodarski rezultati našeg područja, koji traju još od druge polovice 2013. godine, prije svega njihova zasluga.

Potpisivanju ugovora prisustvovali su i zamjenik župana za gospodarstvo Anđelko Ferek-Jambrek te pročelnica županijskoga Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu, promet, komunalnu infrastrukturu i EU fondove Sanja Mihovilić.