ŽK Koprivnica primila Zahvalnicu Obrtničke komore Koprivnica

Objavljeno: 13. 02. 2018. , Ažurirano: 14. 02. 2018.

Na svečanom je obilježavanju 20 godina djelovanja HOK Obrtničke komore Koprivnica 12. veljače Županijskoj komori Koprivnica dodijeljena Zahvalnica za doprinos razvoju obrtništva na području Koprivničko-križevačke županije.

Zahvalnice županijske Obrtničke komore za doprinos razvitku i promociji Komore osim ŽK koprivnica dobili su: Koprivničko-križevačka županija, PORA – Razvojna agencija Podravine i Prigorja, Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Križevci, Hrvatska obrtnička komora, Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta, Anton Kovačić i Zvonko Pecikozić.

Godišnja priznanja Hrvatske obrtničke komore primili su: Elez Ferati, Željko Panić, Tatjana Balog, Zoran Pehnec, Muzej grada Koprivnice, Božidar Treščec i Sanja Pernjak.

Povelje Hrvatske obrtničke komore za izniman doprinos dobili su: Marija Posavec, Radnik d. d., Jasna Preradović, Strukovna škola Đurđevac, Vlasta Puklavec i Obrtnička komora naše županije.