ŽK Bjelovar suorganizator znanstvenog skupa

Objavljeno: 20. 05. 2019. , Ažurirano: 21. 05. 2019.

Zavod za znanstvenoistraživački i umjetnički rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Bjelovaru organizira znanstveni skup Gospodarstvo Bjelovarsko-bilogorske županije: Kojim putem ići? Znanstveni skup održat će se 6. lipnja u povodu Dana Bjelovarsko-bilogorske županije, u 9 sati i 30 minuta, u hotelu Central, na adresi V. Lisinskog 2 u Bjelovaru. Suorganizatori skupa su Bjelovarsko-bilogorska županija, Grad Bjelovar i Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Bjelovar.

Cilj je znanstvenog skupa putem 13 stručnih predavanja prikazati bitna obilježja gospodarstva Bjelovarsko-bilogorske županije u cjelini i u pojedinim djelatnostima te predvidjeti ključne čimbenike daljnjeg razvoja.