Strukovna grupacija cestovnoga prometa ŽK Bjelovar izglasala Radni odbor za županijske vozne redove

Objavljeno: 21. 11. 2016. , Ažurirano: 28. 11. 2016.

Strukovna grupacija cestovnoga prometa Županijske komore Bjelovar održala je svoju sjednicu 24. studenoga na kojoj je izglasan Radni odbor za vozne redove ŽK Bjelovar.

Članovi Strukovne grupacije, prema Pravilniku o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15) i Poslovniku o usklađivanju voznih redova Hrvatske gospodarske komore, predložili su članove Radnog odbora za ovjeravanje predloženih voznih redova za županijske linije na području Bjelovarsko-bilogorske županije za 2016./2017. godinu. U novi Radni odbor predloženi su Berislav Saraja, Čazmatrans Nova d. o. o., Dražen Pavlović, Čazmatrans Promet d. o. o. i Miljenko Juratovac, ŽK Bjelovar.