Izvor: HGK
ŽK Bjelovar na 18. Gospodarskom sajmu u Grubišnom Polju
Objavljeno: 19. 11. 2024.
Izvor: HGK
18. Gospodarski sajam sira, meda i vrganja održan je 16. i 17. studenog 2024. godine u Grubišnom Polju. Sajam, koji je nastao transformacijom Sajma sira, postao je nezaobilazno okupljanje proizvođača sira, meda, vrganja i drugih gljiva te širokog spektra domaćih proizvoda posvećen je promociji lokalnih, prvenstveno prehrambenih proizvoda, lokalnih gospodarskih subjekata te rukotvorina i drugih proizvoda obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava.
Velik broj izlagača te raznovrsna ponuda privukla je mnoštvo posjetitelja, a od većih izlagača na sajmu ističe se ZDENKA-mliječni proizvodi d.o.o. sa svojim programom sireva, namaza sa raznim dodacima na bazi sira i vrhnja, kao i tradicionalnim topljenim sirevima.
Predstavnici ŽK Bjelovar je sudjelovala na sajmu sa promotivnim materijalima HGK, prvenstveno onim kojim se promoviraju znakovi kvalitete.