Izvor: Pixabay

Zeb Chowdhury, komercijalni direktor tvrtke Salona-Var d.o.o., Solin

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Velika korist od usluga Komore

Salona Var je tvrtka čija je osnovna djelatnost, uz ostalo, reparaturno zavarivanje, navarivanje, metalizacija, rezanje vodenim mlazom i plazmom. Tvrtka također proizvodi pužnice, kofice elevatora, noževe ralice i drugo. Kod pružanja takvih usluga Salona Var učestalo i značajno koristi usluge koje pruža HGK, i to u Splitu, Sisku i Zagrebu, kao što su pronalazak poslovnih ili interesnih partnera u Hrvatskoj i izvan nje, organiziranje B2B sastanka, sajmova, poslovnih putovanja i drugo, što uključuje suradnju s partnerima iz tuzemstva i inozemstva iz domena promoviranja proizvoda i marketinških usluga. Komora nam je pomogla i pomaže i dalje s novim informacijama, kako kod umrežavanja kod raznih institucija, tako i davanjem informacija o raznim fondacijama kod inovativnih i drugih projekata.

Pomaže nam kontinuirano novim savjetima i informacijama o novitetima što nam itekako olakšava rad i pridonosi poboljšanju poslovanja tvrtke Salona Var. Upravo od HGK-a doznajemo novosti koje se odnose na carinske tarife i procedure, zapošljavanja, porezne olakšice... Pomaže nam shvatiti i kako rade nama važne institucije, ali i NATO, EU i Svjetska banka.

Ukratko, pomoć koju dobivamo i suradnja koju imamo na svakodnevnoj bazi od iznimne je važnosti i presudnog značaja za poslovanje tvrtke kakva je Salona Var.

Željeli bismo da nam suradnja bude još plodnija, sveobuhvatnija i ona koja pridonosi razvoju  sveukupnog gospodarstva.