Zdenka Kovačević Balen, izvršna direktorica tvrtke Glazir d.o.o., Oborovo

Objavljeno: 19. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Prvenstveno smo zahvalni na organizacijskoj podršci koju nam je Komora pružila pri izlaganju na međunarodnim sajmovima u Njemačkoj: IBA u Münchenu i Sudback u Stuttgartu.

Uz pomoć Komore bili smo u mogućnosti u potpunosti se usredotočiti na prezentaciju svoje kompanije i proizvoda te, što je najvažnije, na nove kupce. Samim time su i kontakti bili brojniji i rezultati kvalitetniji.

Ovim putem bismo unaprijed izrazili zahvalnost i podršku za nastavak ovih aktivnosti.

Zadovoljni smo i susretljivošću djelatnika Komore i detaljnim pojašnjenjem svih nejasnoća, bilo putem telefona ili emaila. Kako smo širili svoje poslovanje na bliskoistočno tržište, posebice Jordan, UAE i Iran, tako smo dobivali potrebne informacije za svako pojedino tržište. Organizacija radnog sastanka i seminara na temu gospodarske suradnje s Iranom uvelike nam je razjasnila nejasnoće povezane s poslovanjem na iranskom tržištu. Konačno, moram izraziti zadovoljstvo i redovitim i ažurnim informiranjem o zakonskim novostima, događajima i korisnim seminarima. Nadamo se da će naša iskustva i komentari biti korisni te da će Komora konstruktivno nastaviti s radom i aktivnostima.