Završna konferencija projekta Partnerstvo za sve 2

Objavljeno: 06. 11. 2020. , Ažurirano: 06. 11. 2020.

Online završna konferencija projekta Partnerstvo za sve 2 održat će se u ponedjeljak, 9. studenoga u 9 sati.

Projekt Partnerstvo za sve 2 odobren je za financiranje u okviru poziva Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja – faza III iz Europskog socijalnog fonda.

Nositelj projekta je PORA – Razvojna agencija Podravine i prigorja, a partneri su HGK – Županijska komora Koprivnica, Koprivničko-križevačka županija, Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Križevci, HOK – Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije i Enter Koprivnica.

Trajanje projekta bilo je je 30 mjeseci, a ukupna mu je vrijednost bila 1.999.427,02 kuna, od čega je EU sufinancirala 99,08 posto.

Opći je cilj projekta bi je pridonijeti zapošljivosti dugotrajno nezaposlenih, žena i mladih do 29 godina Koprivničko-križevačke županije provedbom inovativnih lokalnih inicijativa za poticanje zapošljavanja.

Logaci svih partnera - Partnerstvo za sve 2.png