Završna konferencija projekta Erasmus+ Jačanje kapaciteta komora i partnera za pomoć malim i srednjim poduzećima za uključivanje u naukovanje – Cap4App

Objavljeno: 28. 08. 2018. , Ažurirano: 11. 09. 2018.

Hrvatska gospodarska komora organizira završnu konferenciju projekta Erasmus+ Jačanje kapaciteta komora i partnera za pomoć malim i srednjim poduzećima za uključivanje u naukovanje – Cap4App.

Konferencija će se održati u utorak, 11. rujna, u 11 sati u hotelu Dubrovnik, u Zagrebu.

Svrha je ovog projekta vrijednog 530.537,00 eura bila ojačati organizacijske kapacitete Hrvatske gospodarske komore i partnerskih institucija u suočavanju s izazovima reforme srednjega strukovnog obrazovanja i pružiti potporu malim i srednjim poduzećima koja već sudjeluju u programu naukovanja ili se tek namjeravaju uključiti.

Na konferenciji će biti predstavljene aktivnosti i rezultati projekta te preporuke za daljnji razvoj i unaprjeđenje sustava strukovnog obrazovanja, s naglaskom na provedbu učenja temeljenog na radu u okviru naukovanja.

Program konferencije dostupan je u Pratećim dokumentima.

Molimo vas da sudjelovanje na konferenciji prijavite putem prijavnog obrasca najkasnije do 7. rujna.

Nadamo se da ćete se odazvati ovom pozivu i svojom nazočnošću uveličati svečanost zatvaranja projekta.