Iva Belé

Održana edukacija o važnosti brenda u poslovnom okružju

Objavljeno: 20. 02. 2019. , Ažurirano: 28. 02. 2019.

"Zašto imati ili biti brend – vrijednost i osobine brenda" tema je edukacije održane 27. veljače u Komori Zagreb.

Iva Belé, certificirana trenerica Canfield metodologije, polaznike edukacije, predstavnike malih i srednjih tvrtki, upoznala je s osobinama brenda te kako proizvod i uslugu učiniti dugovječnima i prepoznatljivima na tržištu. Brend podiže vrijednost proizvoda ili usluge te je vrlo važno pozicionirati se u poslovnom okružju.

"Ako se ne razlikujete od konkurencije, vrijeme je da osmislite pozicioniranje i svoj strateški plan. U moru marketinških poruka, kreirajte onu koja pogađa cilj! Brendirajte se na pravi način od samog početka", poruka je svima koji se žele pozicionirati na tržištu te postati prepoznatljivi i uspješni.

Sudionicima edukacije predstavljen je projekt Digitalna komora te natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava za ishođenje znakova kvalitete Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta.