Predavanje za projektante i industriju o zaštiti okoliša od štetnih djelovanja industrijske proizvodnje

Vrijeme održavanja: 21.02.2019.   /   Rok prijave: 20.02.2019.

Hrvatska gospodarska komora – Komora Zagreb u suradnji s tvrtkom Bor-plastika d.o.o. iz Kneževih Vinograda organizira stručno predavanje Zaštita vodenog okoliša, tla i zraka od štetnih djelovanja industrijske proizvodnje. Predavanje će se održati u četvrtak, 21. veljače, u 11 sati u Komori Zagreb, na adresi Draškovićeva 45/I.

Predavanje je namijenjeno projektantima, prerađivačkoj industriji, komunalnim tvrtkama te tvrtkama koje se bave studijama zaštite okoliša.

Na predavanju će se biti riječi o:

1. tretmanu tehnoloških otpadnih voda u industriji – suvremeni pristup izazovu zaštite voda i okoliša
  2. pročišćavanju zraka iz industrijskih pogona i s komunalnih uređaja za pročišćavanje otpadnih voda
  3. dehidraciji mulja nastalog primijenjenim procesima pročišćavanja otpadnih voda.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno, a predviđeno je trajanje jedan sat. Prijaviti se možete online prijavnicom u nastavku teksta najkasnije do srijede, 20. veljače.

Više o predavanju i predavačima možete pronaći u prilogu.

Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati Jaku Stipić na tel.: 01/4606 808 ili e-mail: jstipic@hgk.hr.

• Jaka Stipić viša stručna suradnica Tel: +385 1 460 6808 Email: jstipic@hgk.hr