Vrijeme održavanja: 06.09.2019.

Obavijest Ministarstva financija, Ureda za sprječavanje pranja novca o Registru možete naći na web-stranici HGK na poveznici.

U povodu objave Pravilnika o Registru stvarnih vlasnika (Narodne novine broj 53/19), kako bi što veći broj pravnih subjekata pravodobno i na pravilan način unio podatke o stvarnom vlasniku u Registar, Hrvatska gospodarska komora i Ured za sprječavanje pranja novca organiziraju edukaciju putem multimedijskog sustava Ministarstva financija.

Edukaciju će održati predstavnici Ureda za sprječavanje pranja novca prezentacijom koja će se istovremeno projicirati u prostorijama više županijskih komora putem multimedijskog sustava Ministarstva.

Program edukacije nalazi se u pratećim dokumentima, a predviđeno je trajanje edukacije do 16 sati.

Sudjelovanje je besplatno, uz obaveznu prijavu putem online obrasca u nastavku.