Izvor: Pixabay

Webinar: Kako poslovati s Hong Kongom

Objavljeno: 30. 09. 2021. , Ažurirano: 13. 10. 2021.

Webinar Kako poslovati s Hong Kongom, tijekom kojega će se predstaviti i istražiti poslovne mogućnosti između Hong Konga i Hrvatske, s posebnim osvrtom na proizvode iz prehrambene industrije, održat će se u četvrtak, 14. listopada, u 10 sati .

Sudjelovanje na webinaru je besplatno, a radni jezik događanja je engleski.

Program događanja možete preuzeti u pratećim dokumentima.

Na webinar se možete prijaviti prijavnicom u nastavku do srijede, 13. listopada, do 23:00.

Webinar će se održati putem online platforme Microsoft Teams, a svim registriranim sudionicima ćemo poslati poveznicu za sudjelovanje 13. listopada.

Edukaciju organizira Hrvatska gospodarska komora, ured u Frankfurtu Hong Kong Trade Development Councila (HKTDC) te ured Vlade Hong Konga za ekonomsku i trgovinsku suradnju iz Brisela (Hong Kong Economic and Trade Office, Government of the Hong Kong Special Administrative Region).

Vrijeme Aktivnost
09:50 - 09:50 Prijava sudionika na platformu za webinar
10:00 - 10:05 Pozdravni govor – Suzana Knežević, voditeljica Odjela za internalizaciju HGK
10:05 - 10:15 Uvodne napomene i pregled najnovije situacije u Hong Kongu – Winsome Chan, direktorica za Njemačku i Središnju Europu Hong Kong Trade Development Councila (HKTDC)