Virovitičko-podravski gospodarstvenici na 14. Mediteranskom sajmu zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva

Objavljeno: 14. 03. 2017.

U Dubrovniku će se od 16. do 19. ožujka održati 14. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva.

Na sajmu će, posredstvom Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, svoje proizvode predstaviti dva izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Harmund d. o. o. i OPG Petar Rakošević iz Virovitice.

Izlagači s područja Virovitičko-podravske županije, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore - Županijske komore Virovitica na ovom sajmu, već tradicionalno uoči početka turističke sezone, predstavljaju specifične županijske proizvode.