Veleposlanik Malezije u RH Mohd Hasssan Bal u posjetu Sisačko-moslavačkoj županiji
Izvor: HGK

Veleposlanik Malezije Mohd Hassan Bal posjetio Sisačko-moslavačku županiju

Objavljeno: 22. 05. 2017. , Ažurirano: 29. 05. 2017.

Radi unapređenja gospodarske suradnje, 25. svibnja predsjednik Županijske komore Sisak sa suradnicima primio je izaslanstvo Malezije, veleposlanika Malezije u Republici Hrvatskoj Mohda Hassana Bala u pratnji prvog tajnika Firdauza bin Othmana.

Predsjednik Županijske komore Sisak Boris Mesarić predstavio je gospodarske mogućnosti Sisačko-moslavačke županije, dok su malezijski gosti bili zainteresirani za mogućnosti ulaganja u Županiji.

Obje su strane ocijenile da postoje zajednički interesi za unapređivanje gospodarskih veza te za povećanje trgovinske razmjene. Obostrano je izražena želja za uspostavljanjem suradnje Županijske komore Sisak i malezijske poslovne zajednice radi povećanja ulaganja, povećanja trgovine i uspostavljanja novih poslovnih veza.