Veleposlanik Indije Sandeep Kumar u posjetu HGK - Županijskoj komori Bjelovar

Objavljeno: 07. 04. 2017.

Veleposlanik Indije u Republici Hrvatskoj Sandeep Kumar posjetit će HGK - Županijsku komoru Bjelovar u srijedu, 12. travnja.

U sklopu posjeta, sastat će se s predsjednikom Županijske komore Bjelovar Jakovom Ćorićem i direktoricom Županijske komore Bjelovar Martinom Posavac, gdje će biti govora o mogućnosti gospodarske suradnje Indije i gospodarstvenika s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.