Veleposlanik Indije Sandeep Kumar u posjetu HGK - Županijskoj komori Bjelovar
Objavljeno: 07. 04. 2017.
Veleposlanik Indije u Republici Hrvatskoj Sandeep Kumar posjetit će HGK - Županijsku komoru Bjelovar u srijedu, 12. travnja.
U sklopu posjeta, sastat će se s predsjednikom Županijske komore Bjelovar Jakovom Ćorićem i direktoricom Županijske komore Bjelovar Martinom Posavac, gdje će biti govora o mogućnosti gospodarske suradnje Indije i gospodarstvenika s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.