Uvod u management i pregled managerskih vještina

Objavljeno: 28. 05. 2019. , Ažurirano: 28. 05. 2019.

HGK – Županijska komora Rijeka organizira besplatnu radionicu u području ljudskih potencijala (HR – human resources) koja će se održavati u utorak, 11. lipnja, od 13 sati do 15 sati i 30 minuta u Županijskoj komori Rijeka, mala dvorana, II kat, Bulevar oslobođenja 23, Rijeka.

Cilj je radionice podsjetiti sudionike na važnost kvalitetnog menadžmenta u svakodnevnom poslovanju, na svim razinama i kroz sve segmente njegove manifestacije. Menadžeri upravljaju drugim ljudima te je stoga od krucijalne važnosti da posjeduju i (o)vladaju potrebnim kompetencijama, posebice tzv. „mekim vještinama“ (soft skills) i da ih, naravno, ispravno i pozitivno primjenjuju u svakodnevnoj praksi.

Teme će, uz upravljanje i rukovođenje, biti postizanje pozitivnog i poticajnog radnog okruženja te savljadavanje otpora i prepreka.

Predavač će biti Jan Kreber koji je trenutno zaposlen u Jadroliniji kao rukovoditelj Službe za selskciju, edukaciju i razvoj zaposlenika te posjeduje bogato višegodišnje iskustvo iz područja upravljanja, marketinga i integriranih marketinških komunikacija, zatim iz brend-menadžmenta, ljudskih potencijala te strateškog planiranja.

Prijave za sudjelovanje otvorene su do ponedjeljka, 10. lipnja, ili do popunjenja slobodnih mjesta. Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati Barbaru Olenik Staničić (bolenik@hgk.hr, tel.: 051 209-162)

Vrijeme Aktivnost
12:45 - 13:00 Registracija sudionika
13:00 - 14:30 upravljanje i rukovođenje, management, stilovi rukovođenja, leadership – vodstvo