Izvor: pixabay

ODGAĐA SE – Radionica u Bjelovaru: Utjecaj vremena, klime i klimatskih promjena na poljoprivrednu proizvodnju

Objavljeno: 19. 02. 2020. , Ažurirano: 11. 03. 2020.

Događanje je odgođeno. Termin u kojemu će se održati objavit ćemo naknadno.

Živimo u vrijeme klimatskih promjena, na koje je posebno osjetljiv i ranjiv sektor poljoprivrede. Proizvodnja hrane može biti značajno ugrožena ako se poljoprivredna proizvodnja ne prilagodi na vrijeme novom klimatskom okruženju. Kako bi se poljoprivrednim proizvođačima približile mogućnosti korištenja usluga Državnog hidrometeorološkog zavoda (DHMZ-a) radi smanjenja štetnog utjecaja klimatskih promjena, Hrvatska gospodarska komora u suradnji s DHMZ-om organizira radionicu Utjecaj vremena, klime i klimatskih promjena na poljoprivrednu proizvodnju koja će se održati u srijedu, 4. ožujka, u 10:30 sati u Županijskoj komori Bjelovar, na adresi Petra Preradovića 4/1, Bjelovar.

Na radionici će biti prikazani proizvodi i usluge koje je DHMZ razvio za potrebe poljoprivrede, nakon čega slijedi rasprava u kojoj su poljoprivrednici pozvani na razmjenu iskustva, iskazivanje potreba i razgovor sa stručnjacima DHMZ-a radi što bolje uzajamne suradnje i postizanja što boljih poslovnih rezultata.

Prijaviti se možete obrascem u nastavku do 3. ožujka.

Više informacija o radionici možete dobiti u Sektoru za energetiku i zaštitu okoliša od Adriane Grzunov (telefon 01/4606-793) ili u Županijskoj komori Bjelovar od Ivane Karadže (telefon 043/274-069).

Ako ne vidite prijavni obrazac u nastavku teksta i koristite preglednik Internet Explorer, lijepo vas molimo da istu ovu stranicu otvorite u drugom browseru, poput MS Edgea, Mozille Firefoxa ili Chromea te se prijavite. Ispričavamo se zbog neugodnosti i radimo na njenom žurnom otklanjanju.

Vrijeme Aktivnost
04.02.2020
11:15 - 11:35 Prognoze i upozorenja DHMZ-a za potrebe poljoprivrede
10:30 - 10:35 Pozdravni govor i uvodne napomene