Izvor: Pixabay

Uspjeh kroz tehnologiju: Chat GPT, digitalna transformacija i društvene mreže

Objavljeno: 09. 02. 2024. , Ažurirano: 09. 02. 2024.

Radionica "Uspjeh Kroz Tehnologiju: Chat GPT, digitalna transformacija i društvene mreže" održat će se u petak, 23. veljače 2024., s početkom u 10 sati u velikoj dvorani HGK ŽK Rijeka, Bulevar oslobođenja 23.

Uz općeniti uvod u digitalnu transformaciju poslovanja tvrtki, glavne teme edukacije bit će korištenje CHAT GPT-a kao najpopularnijeg alata umjetne inteligencije u svakodnevnoj poslovnoj praksi te uloga društvenih mreža i novih tehnologija (AI) u ljudskim resursima. Radionica je namijenjena svim profilima poduzetnika.

Trajanje radionice: od 10 do 13 sati.

Predavač:

Vedran Antoljak stručnjak je na područjima strateškog konzultinga, (digitalne) transformacije poslovanja te primjene AI u poslovanju. Diplomirao je vanjsku trgovinu na Ekonomskom Institutu u Grazu, a magistrirao poslovno upravljanje na sveučilištu Karl-Franzens u Grazu, te se kontinuirano usavršava (Harvard, Wharton, IMD). Predavač je na odabranim poslovnim školama u Hrvatskoj, Njemačkoj, Belgiji i SAD-u te član Hrvatske udruge poslovnih savjetnika i Harvard Alumni Club Croatia. Intenzivno je angažiran u kreiranju, razvoju i primjeni inovativnih AI rješenja, te njegov rad uključuje savjetovanje tvrtki, financijskih institucija i međunarodnih korporacija o implementaciji AI u poslovne sustave. Kao edukator organizirao je i vodio mnogo edukacija, istražujući i prezentirajući mogućnosti koje alati AI pružaju za unapređenje kvalitete i efikasnosti poslovanja.

Kotizacija:

• poslovni subjekti koji plaćaju članarinu HGK ne plaćaju kotizaciju za ovu radionicu - iznos kotizacije bilježi se kao korištenje usluga HGK
  • kotizacija za poslovne subjekte koji ne plaćaju članarinu HGK, obrte i druge nečlanice iznosi 100,00 EUR + PDV po polazniku.

PRIJAVITI SE MOŽE putem Digitalne komore OVDJE najkasnije do 22.02.2024.

Da biste se prijavili morate biti registrirani korisnik Digitalne komore. Ukoliko niste registrirani na Digitalnu komoru, možete se registrirati ovdje. Upute za registraciju na Digitalnu komoru možete pronaći ovdje.

UVJETI OTKAZIVANJA: Polaznicima koji plate kotizaciju, a neće moći sudjelovati, potpuni povrat kotizacije bit će moguć samo ako najave svoje otkazivanje na e-mail: santonin@hgk.hr, najkasnije do 21. veljače 2024. Nakon toga roka, povrat novca više neće biti moguć. Uplatom iznosa za sudjelovanje polaznici potvrđuju kako prihvaćaju uvjete otkazivanja.

Kontakt osoba za radionicu je Sanja Antonin, e-mail: santonin@hgk.hr, broj telefona: 051 209 139.