U ŽK Zadar održano usavršavanje u području javne nabave

Objavljeno: 05. 03. 2018. , Ažurirano: 09. 04. 2018.

Na temelju Sporazuma o suradnji Hrvatske gospodarske komore s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta, Uprave za politiku javne nabave, Županijska komora Zadar je 5. travnja organizirala jednodnevnu radionicu izobrazbe u području sustava javne nabave: Planiranje u sustavu javne nabave i Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma; Dokumentacija o nabavi; pregled i ocjena ponuda i pravna zaštita u sustavu javne nabave. Predavači na radionici bili su Nina Čulina i Ivan Palčić, stručnjaci Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Radionica je dio programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave, na kojoj je sudjelovalo 25 predstavnika gospodarskih subjekata i institucija s područja Zadarske županije. Polaznicima usavršavanja Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.