Izvor: Valamar

UPOZNAJTE NAŠE PRIČE ….i postanite bogatiji za još jedno iskustvo

Objavljeno: 07. 11. 2022. , Ažurirano: 07. 11. 2022.

Stories hoteli oformljeni su pri Hrvatskoj gospodarskoj komori i okupljaju manje, luksuzne hotele u Hrvatskoj koji uz visoku gastronomiju baziranu na lokalnim namirnicima pružaju jedinstvena, visoko personalizirana iskustva.

U grupaciji Stories hotela trenutno ima 17 hotela – Meneghetti Wine Hotel & Winery, Hotel San Rocco, Isabella Valamar Collection Island Resort i Hotel Adriatic u Istri, Canopy by Hilton Zagreb City Centre u Zagrebu, Bevanda Hotel & Restaurant i Design Hotel Navis u Opatiji, Boutique Hotel Alhambra na otoku Lošinju, Heritage Hotel Bastion u Zadru, Heritage Hotel Life Palace u Šibeniku, Vestibul Palace i briig boutique hotel u Splitu, Martinis Marchi Heritage Hotel na otoku Šolta, Adriana Hvar Spa Hotel na otoku Hvaru, Lešić Dimitri Palace na otoku Korčula te Kazbek Boutique Hotel i The Pucić Palace u Dubrovniku.

San Rocco A-009.jpg

Izvor: San Rocco

U sklopu projekta "Upoznajte naše priče – promocijom zanimanja i stručnim usavršavanjem do kvalitetnog kadra i održivog turizma u jedinstvenim luksuznim hotelima", kojeg provodi Udruga jedinstvenih hrvatskih hotela Stories, a realizira se uz podršku i sufinanciranje Ministarstva turizma i sporta, pozivamo učenike i studente da se uključe u projekt i doznaju informacije iz prve ruke o zanimanjima i mogućnostima razvoja karijere u turizmu. Pridruženi partneri Udruge Stories hotela na ovom projektu su Hrvatska gospodarska komora, Ekonomski fakultet sveučilišta u Splitu, Fakultet za Menadžment u turizmu i ugostiteljstvu , Turističko-ugostiteljska škola Split te Zagrebačka škola ekonomije i menagementa.

• Učenici
U sklopu projekta „Upoznajte naše priče“ odabrati ćemo do 17 učenika završnih razreda osnovne škole koji će dobiti priliku individualnog obilaska hotela najbližeg svom mjestu boravka, upoznati se s funkcioniranjem hotela i različitim odjelima, upoznati zaposlenike hotela te dobiti informacije o zanimanjima u hotelskoj industriji.

Motivacijsko pismo treba sadržavati:
- Ime i prezime prijavitelja, adresu boravka, email adresu za kontakt
- Ime i adresu osnovne škole, razred koji pohađa
o Što za tebe znači turizam? (Max 200 riječi)
o Koja ti se zanimanja u hotelskoj industriji čine zanimljiva i zašto? (Max 200 riječi)

stories_logo_rgb_-01.jpg

• Srednje turističke i ugostiteljske škole:
U sklopu projekta "Upoznajte naše priče"odabrati ćemo do 40 učenika srednjih turističkih i ugostiteljskih škola koji će dobiti priliku individualnog obilaska hotela najbližeg svom mjestu boravka, upoznati se s različitim odjelima u hotelu, upoznati zaposlenike hotela te dobiti informacije o zanimanjima u hotelskoj industriji te savjete za start karijere. Odabrani učenici imati će i mogućnost sudjelovanja na satu otvorenih vrata na kojem će moći upoznati djelatnike iz različitih Stories hotela te dobiti savjete o startu karijere u turizmu.

Motivacijsko pismo treba sadržavati:
- Ime i prezime prijavitelja, adresu boravka, email adresu za kontakt
- Ime i adresu srednje škole, razred i smjer koji pohađa
o Što za tebe znači turizam? (Max 200 riječi)
o Koji je bio glavni razlog što si izabrao/izabrala upisati srednju turističko ugostiteljsku školu (Max 200 riječi)

mints_znak_LL.jpg

• Poslovne škole i fakulteti sa smjerom turizma:
U sklopu projekta "Upoznajte naše priče" odabrati ćemo do 6 studenata poslovnih škola i fakulteta koji će dobiti priliku sudjelovati na dvodnevnoj edukaciji s djelatnicima Stories hotela na temu 'Managing guest relations and successful upselling in small luxury hotels'.

Sve zainteresirane molimo da nam se jave motivacijskim pismom do 20.12.2022. na adresu info@storiescroatia.com. . Motivacijsko pismo treba sadržavati:
- Ime i prezime prijavitelja, adresu boravka, email adresu za kontakt
- Ime i adresu poslovne škole / fakulteta, godinu i smjera kojeg pohađa
o Što za tebe znači turizam? (Max 200 riječi)
o Koji je bio glavni razlog što si izabrao/izabrala upisati poslovnu školu / fakultet turističkog smjera (Max 200 riječi)

Javljanjem na poziv slobodno, izričito i dobrovoljno dajete privolu za prikupljanje i obradu Vaših osobnih podataka ustupljenih Udruzi Stories hotela kao korisniku, i to u svrhe odabira učenika/studenata za sudjelovanje u projektu.
Svoju privolu možete opozvati u svako doba, bez objašnjenja, putem e-pošte: info@storiescroatia.com.