Romano Kristić,Mara Knežević, Bruno Di Ceglie,Nikolina Trojić i Frano Beusan ; Izvor: HGK
Ugostitelji osnovali Strukovnu grupu
Objavljeno: 24. 12. 2024.
Ugostitelji Dubrovnika žele aktivno sudjelovati u donošenju odluka u djelatnosti ugostiteljstva.
Romano Kristić,Mara Knežević, Bruno Di Ceglie,Nikolina Trojić i Frano Beusan ; Izvor: HGK
Izborna sjednica Strukovne grupe ugostitelja ŽK Dubrovnik održana je u Županijskoj komori Dubrovnik. Za predsjednika Strukovne grupe u slijedećem četverogodišnjem mandatu izabran je Buno Di Ceglie iz Ugostiteljskog obrta Lađa, a za zamjenike Romano Kristić iz tvrtke Oliva i Frano Beusan iz tvrtke Bit će dobro.
Na sjednici se razgovaralo o tekućim temama kao što su: obnova ugovora za javne površine, izazovi s rastućim troškovima i radnom snagom, procedura ishodovanja radnih dozvola, sadržaji destinacije i program rada.
Cilj osnivanja Strukovne grupe je aktivno sudjelovanje ugostitelja u donošenju odluka koje se tiču njihova poslovanja na području Dubrovnika i okolice te podizanje razine kvalitete ugostiteljstva u destinaciji.