Izvor: Pixabay

Riječki seminar Posebnosti obračuna plaće u 2017. godini i PDV za zadnje obračunsko razdoblje s novinama u 2018. godini

Objavljeno: 23. 10. 2017. , Ažurirano: 31. 10. 2017.

Poštovani, obaviještavamo Vas da je kapacitet naše dvorane za seminar Posebnosti obračuna plaće u 2017. godini i PDV za zadnje obračunsko razdoblje s novinama u 2018. godini koji će se održati u utorak, 7. studenoga u HGK – Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23, od 9 do 14 sati

POPUNJEN

Hvala na razumijevanju.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Hrvatskom komorom poreznih savjetnika organizira jesenski ciklus seminara Posebnosti obračuna plaće u 2017. godini i PDV za zadnje obračunsko razdoblje s novinama u 2018. godini koji će se održati u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu.

Seminari se organiziraju radi pružanja podrške gospodarstvenicima u prevladavanju poteškoća u poslovanju te su stoga za članice HGK besplatni.

Seminar u Rijeci održat će se u utorak, 7. studenoga u HGK – Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23, od 9 do 14 sati.

Predavači će biti porezni savjetnici mr. sc. Damir Brajković, porezni savjetnik i Dean Cimera, univ. spec. oec.

Zainteresirani za sudjelovanje na seminaru mogu se prijaviti putem online obrasca u nastavku ovog teksta (dolje), najkasnije do ponedjeljka, 6. studenoga, odnosno do ispunjenja kapaciteta dvorane (55 mjesta).

Eventualna pitanja za predavače molimo da navedete pri online prijavi. U pratećim dokumentima na ovoj stranici možete pronaći program seminara s razrađenim temama koje će se obrađivati.

Kontakt-osoba u Rijeci: Filip Plazonić, fplazonic@hgk.hr, 051 209 162.