Izvor: HGK

U Zagrebu održan sajam Otvoreni dan znanja

Objavljeno: 11. 05. 2018. , Ažurirano: 14. 05. 2018.

U organizaciji Bagatin Akademije u Zagrebu je, u Hotelu Antunović, 10. svibnja održan Sajam Otvoreni dani znanja, prvi sajam poslovne edukacije, trenerstva u Hrvatskoj i regiji. Sajam je jedinstveni događaj koji je na jednome mjestu okupio trenere osobnog i profesionalnog razvoja te edukacijske kuće, na kojem su poduzetnici, obrtnici, korporacije, ustanove i stručnjaci ljudskih potencijala imali mogućnost na jednome mjestu upoznati trendove u edukaciji. Relevantne edukacijske ustanove predstavile su svoje usluge i programe koje zainteresirani mogu izabrati prema svojim potrebama, a sve radi izgradnje svojih djelatnika i društva znanja. Kao partner manifestacije, na sajmu se predstavila i HGK – Komora Zagreb s uslugama i aktivnostima Komore.

Posjetitelji su mogli sudjelovati na besplatnim interaktivnim radionicama te poslušati nekoliko kratkih, inspirativnih prezentacija. Održana je i pretpromocija knjige Vibracija uspjeha autorice Ive Belé, prve europske i hrvatske certificirane trenerice Canfield metodologije.