Regionalna konferencija Obnovljiva energija za održivi razvoj, Sisak

Objavljeno: 09. 10. 2023. , Ažurirano: 20. 10. 2023.

Regionalna konferencija o obnovljivim izvorima energije „Obnovljiva energija za održivi razvoj“ održati će se 24. listopada u Sisku u Hotelu Panonija s početkom u 10,00 sati. Organizator konferencije je Županijska komora Sisak u suradnji sa Županijskom komorom Otočac, Županijskom komorom Karlovac i Komorom Zagreb.

Ovom konferencijom želimo potaknuti razgovor o važnosti primjene obnovljivih izvora energije koja daje i u budućnosti će davati značajan doprinos razvoju gospodarstva te svih segmenata društva.

U okviru konferencije održat će se paneli:

• Zelena tranzicija - prilike i prijetnje
  • Primjena obnovljivih izvora energije: sunčeve energije, energije vjetra, zelenog vodika i geotermalne energije
  • Financijska podrška zelenoj tranziciji

Konferencija je namijenjena tvrtkama koje proizvode ili planiraju proizvoditi energiju iz obnovljivih izvora kao i onima koji će je koristiti, proizvođačima opreme za proizvodnju, distribuciju i instaliranje sustava OIE, izvođačima na ugradnji opreme, korisnicima opreme, investitorima, ministarstvima, agencijama zaduženima za OIE i ostalima zainteresiranim za ovu temu. Cilj konferencije je pružiti informacije o različitim izvorima obnovljive energije koji se već koriste kao i o onima koji tek kreću u širu upotrebu te ih približiti prvenstveno korisnicima u gospodarstvu s namjerom da njena upotreba zaživi u svakodnevici.

Pozivnica i program konferencije nalaze se u pratećim dokumentima.

Prijave se zaprimaju putem Digitalne komore. Više informacija za registraciju na portal možete pronaći na poveznici. Za ispravnu registraciju trebate biti povezani s poslovnim subjektom za kojeg se prijavljujete.

• rok za prijavu sudionika: petak, 20. listopada 2023. ili do popunjenja kapaciteta dvorane
  • rok za uplatu kotizacije: ponedjeljak, 23. listopad 2023.

Kotizacije:

• Kotizacija 1. - za tvrtke koje plaćaju članarinu HGK, kotizacija se ne naplaćuje, već se vrijednost kotizacije bilježi kao konzumirana usluga iz plaćene članarine u iznosu 50 € po sudioniku;
  • Kotizacija 2. - za nečlanove, udruge, institucije i članove koji ne plaćaju članarinu HGK, kotizacija po sudioniku iznosi 50 € + PDV

Prijavu smatramo konačnom po primitku dokaza o izvršenoj uplati kotizacije, za koju ćete dobiti predračun putem e-pošte navedene u prijavi. U slučaju specifičnih upita molimo kontaktirajte nas na hgksk@hgk.hr.

Uvjeti otkazivanja

Polaznicima kojima se kotizacija bilježi kao konzumacija usluga, a neće moći sudjelovati, terećenje za konzumaciju usluga neće biti izvršeno ukoliko najave svoje otkazivanje na e-adresu hgksk@hgk.hr najkasnije do petka 20. listopada 2023.

Polaznicima koji plate kotizaciju, a neće moći sudjelovati, potpuni povrat kotizacije bit će moguć samo ako najave svoje otkazivanje na e-adresu hgksk@hgk.hr, najkasnije do petka 20. listopada 2023. do 12 sati.

Nakon tog roka, povrat novca više neće biti moguć. Uplatom iznosa za sudjelovanje polaznici potvrđuju kako prihvaćaju ove uvjete otkazivanja.

Kapacitet dvorane je ograničen i mjesta popunjavamo redoslijedom zaprimanja prijava, do popunjenja kapaciteta dvorane.