Sjednica strukovne skupine poslovnih savjetnika Rijeka
Izvor: HGK

U Rijeci održana sjednica Strukovne skupine poslovnih savjetnika

Objavljeno: 13. 06. 2019. , Ažurirano: 13. 06. 2019.

U četvrtak, 13. lipnjau Županijskoj komori Rijeka održana je sjednica Strukovne skupine poslovnih savjetnika na kojoj su članovi raspravljali po točkama predloženoga dnevnog reda.

Uvodno je istaknuto da je cilj sjednice predstaviti dugo očekivanu Bazu članica Strukovne skupine poslovnih savjetnika HGK – ŽK Rijeka.

Naime, jedna je od najvažnijih zadaća HGK – Županijske komore Rijeka zastupati interese svojih članica ponajprije umrežavajući ih međusobno, što je i planirano raditi putem Baze.

Navedene su ključne informacije o članicama i njihovom području rada te je dogovoreno da će Baza biti podloga za nacionalni online katalog koji bi trebao biti objavljen krajem godine.

Predstavljen je i osvrt na prošlotjednu međunarodnu gospodarsku manifestaciju AdRia4Blue, koju je HGK – Županijska komora Rijeka organizirala sa zemljom partnerom Kraljevinom Norveškom, a članovi Strukovne skupine poslovnih savjetnika predložili su aktivnosti za organizaciju sljedećih manifestacija AdRia4Blue.

Zaključak je sjednice da se rad Strukovne skupine poslovnih savjetnika intenzivira tako da HGK – ŽK Rijeka bude posrednik u njihovu širenju te predstavljanju njihova rada i rezultata poslovanja.