Autor: Alphera d.o.o.

U Puli se održava 19. Istarski festival vjenčanja

Objavljeno: 24. 01. 2019. , Ažurirano: 29. 01. 2019.

U Puli će se u petak i subotu, 26. i 27. siječnja, održati 19. Istarski festival vjenčanja - TIJARAsposaNEWS. Riječ je događanju koje okuplja izlagače s brojnim uslugama, proizvodima i popratnim sadržajima u vezi s vjenčanjima, u sklopu kojeg se održavaju modne revije, prezentacije i radionice. Događanje organizira Modna agencija Tijara d.o.o. iz Pule, a partneri su Turistička zajednica Istarske županije, Turistička zajednica Grada Pule i HGK - Županijska komora Pula. Svečano otvorenje je 26. siječnja u 12 sati.

Na manifestaciji će predstavnici ŽK Pula predstaviti projekt HGK - portal Digitalna komora.hr i mogućnost korištenja bespovratne potpore Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta za ulazak u sustav kvalitete.

Istarski festival vjenčanja - TIJARAsposaNEWS dio je sveobuhvatnog dugogodišnjeg projekta promocije i pozicioniranja Istarske županije kao destinacije za vjenčanja, u kojem sudjeluje i ŽK Pula.