Članovi vijeća Grupacije centara za gospodarenje otpadom; Izvor: HGK
U HGK – Županijskoj komori Slavonski Brod održana Sjednica Grupacije centara za gospodarenje otpadom
Objavljeno: 24. 03. 2023.
Članovi vijeća Grupacije centara za gospodarenje otpadom; Izvor: HGK
U HGK – Županijskoj komori Slavonski Brod, 23. ožujka održana je Sjednica Grupacije centara za gospodarenje otpadom pri HGK. Predsjednik Grupacije Josip Grgić predstavio je prisutnim članovima prijedlog Plana gospodarenja otpadom Republike Hrvatske 2023.-2028. godine.
Na sjednici su sudjelovali predsjednici Uprava svih Centara za gospodarenje otpadom u Republici Hrvatskoj te ispred Brodsko-posavske županije zamjenik župana Marko Šimić i ispred HGK – Županijske komore Slavonski Brod poslovni tajnik Tomislav Tekić.