Radomir Starčić iz Klanatransa novi je predsjednik Strukovne skupine cestovnog prometa ŽK Rijeka

Objavljeno: 25. 04. 2019. , Ažurirano: 26. 04. 2019.

Na izbornoj sjednici Strukovne skupine cestovnog prometa Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Rijeka, održanoj 24. travnja, za predsjednika Strukovne skupine cestovnog prometa ŽK Rijeka u četverogodišnjem mandatu (2019. – 2023. godine) jednoglasno je izabran Radomir Starčić, direktor tvrtke Klanatrans d.o.o., a za zamjenika predsjednika Robert Mrvčić, rukovoditelj službe prometa u KD Autotrolej d.o.o.

Za članove Vijeća Strukovne skupine, uz Starčića, jednoglasno su izabrani: Željko Mandarić - Manšped d.o.o., Radomir Juretić - Juretić Transport d.o.o., Željko Smojver (predstavnik u Vijeću: Robert Mrvčić) - KD Autotrolej d.o.o., Alen Štemberger - Štemberger Transporti d.o.o., Ivan Belobrajdić - Vulpes d.o.o., Dražen Divjak (predstavnik u Vijeću: Domagoj Crnčić) - Autotrans d.d., Ivan Prendivoj - Noliot d.o.o., Igor Frgačić - Fido Trans d.o.o., Marinko Juršević - Adella d.o.o., Branimir Dujaković - Frigoprom d.o.o., Frano Mrnjavac- Mrnjavac d.o.o., Aurelio Kolacio - Fićo transporti d.o.o.

Na sjednici je članicama predstavljena usluga Mobilnog tima ŽK Rijeka Komora pred vašim vratima te je potom Denis Špac iz tvrtke Tahograf d.o.o održao predavanje o pametnim tahografima, njihovoj primjeni te obvezama i prekršajima u vezi s njima.