Izvor: Pexels
Više od 2000 radnika se prijavilo na cijepljenje iz tvrtki Zadarske županije
Objavljeno: 02. 05. 2021.
Izvor: Pexels
Nakon ankete o interesu za cijepljenje protiv bolesti COVID-19 zaposlenika tvrtki sa područja Zadarske županije, provedene od 26. travnja do 5. svibnja, organiziran je prvi termin cijepljenja – 9. svibnja na Višnjiku.
Zavod za javno zdravstvo Zadarske županije u suradnji sa Stožerom civilne zaštite Zadarske županije i HGK – Županijskom komorom Zadar organizirat će tijekom svibnja cijepljenje za 150 tvrtki, odnosno za više od 2.000 radnika.
Nadamo se da će se cijepljenje prijavljenih radnika obaviti tijekom svibnja, a o terminima i lokacijama cijepljenja ćete biti na vrijeme obaviješteni.