Tradicionalni poslovni susret predstavnika gospodarskih / privrednih / trgovačko-industrijskih komora iz zemalja sudionica sajma

Objavljeno: 08. 02. 2019. , Ažurirano: 08. 02. 2019.

Na dan otvorenja sajma Viroexpo, 15. ožujka, u HGK – Županijskoj komori Virovitica bit će održan tradicionalni poslovni susret predstavnika gospodarskih / privrednih / trgovačko-industrijskih komora iz zemalja sudionica sajma i županijskih komora iz sustava Hrvatske gospodarske komore te predstavnika sajmova zemalja iz susjedstva.

Domaćin susreta bit će predsjednik HGK – Županijske komore Virovitica Zlatko Pleša i direktor Milan Vanđura, sa suradnicima.

Na susretu će se razmijeniti iskustva u komorskom sustavu u zemljama iz susjedstva te razmotrene mogućnosti proširenja dosadašnje suradnje i uspostava novih poslovnih odnosa.