Svečano uručenje potvrda o uplati bespovratnih sredstava poduzetnicima početnicima

Objavljeno: 18. 07. 2019. , Ažurirano: 18. 07. 2019.

HGK – Županijska komora Karlovac i Karlovačka županija svečano su u četvrtak, 18. srpnja, u Županijskoj komori Karlovac uručile potvrde o uplati bespovratnih sredstava poduzetnicima početnicima i time okončale postupak po Javnom pozivu za dodjelu bespovratnih potpora poduzetnicima početnicima po Programu: „Unapređenje gospodarstva Karlovačke županije“. Uvjete Javnog poziva je zadovoljilo njih sedmero, a ukupno im je dodijeljeno dvjestotisuća kuna.

Tom prigodom predsjednik Županijske komore Karlovac Zlatko Kuzman, zamjenica župana Martina Furdek Hajdin i pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo Karlovačke županije Željko Fanjak dodijelili su potvrde o uplaćenim sredstvima trgovačkim društvima Marzito d.o.o. Karlovac, SIPA elektronika d.o.o. Karlovac, Jela dizajn j.d.o.o. Karlovac, Somnium j.d.o.o. Rakovica, KAAP d.o.o. Karlovac. GEO-VIN j.d.o.o. Rakovica i Tron d.o.o. Duga Resa.

U ime korisnika potpora zahvalila se Marilia de Oliveira Val, direktorica trgovačkog društva Marzito d.o.o., koja je naglasila da im dobivena sredstva, kao poduzetnicima početnicima, dolaze u pravo vrijeme i doprinose daljnjem razvoju poslovanja.