slijeva Zlatan Fröhlich, Rudolf Banek, Spomenka Krebsz. Foto Dražen Kopač

Svečano obilježena 24. godišnjica djelovanja Obrtničke komore Zagreb

Objavljeno: 14. 03. 2019. , Ažurirano: 14. 03. 2019.

U Zagrebu je 13. ožujka u velikoj dvorani Matice hrvatskih obrtnika obilježena 24. godišnjica djelovanja Obrtničke komore Zagreb. Svečanoj sjednici prisustvovali su istaknuti obrtnici kojima je Obrtnička komora dodijelila nagrade i priznanja.

Predsjednik Obrtničke komore Zagreb Mirza Šabić naglasio je da je primjetan porast broja obrtnika, kojih danas na području Obrtničke komore Zagreb djeluje oko 20.000.

Posebno je istaknuo projekt Artifex kartice koju će uskoro dobiti svi obrtnici Obrtničke komore Zagreb te će se tako olakšati korištenje popusta kod više od 110 dobavljača u tom programu.

Svečanoj je sjednici uime HGK – Komore Zagreb prisustvovao i njen predsjednik Zlatan Fröhlich, koji je dodijelio priznanja za dugogodišnje uspješno poslovanje i očuvanje obrtničke tradicije obrtnicima Obrtničke komore Zagreb koja djeluje više od 90 godina.