Izvor: HGK

Susret s delegacijom finskih gospodarstvenika i predstavnika javnih vlasti

Objavljeno: 08. 09. 2017. , Ažurirano: 20. 09. 2017.

Delegacija finskih gospodarstvenika i predstavnika javnih vlasti u radnom je posjetu Hrvatskoj, Albaniji i Bosni i Hercegovini. Tijekom boravka u Hrvatskoj, 19. rujna, u 13 i 30 sati, posjetit će Dubrovnik gdje će se susresti s predstavnicima Županijske komore Dubrovnik.

Cilj je radnog posjeta pobliže upoznati gospodarstvo Republike Hrvatske i investicijsku klimu te rad državnih i regionalnih javnih institucija. Predstavnici Županijske komore predstavit će im gospodarstvo Dubrovačko-neretvanske županije i razvojne potencijale s naglaskom na mogućnostima investiranja u Županiju te ih pobliže upoznati s osnovnim zadaćama HGK.

Poslovna je delegacija na svom radnom putovanju u istraživanju tržišta i gospodarskih potencijala za unapređenje gospodarske suradnje dviju zemalja, ali i novih investicijskih projekata.