Popis sudaca drugostupanjskih vijeća


Suce Suda časti imenuje Upravni odbor Hrvatske gospodarske komore na mandat od četiri godine.

Odluka o imenovanju sudaca na listu sudaca za prvostupanjska i drugostupanjska vijeća objavljena je u Narodnim novinama, broj 74/20.  

Lista sudaca za drugostupanjska vijeća Suda časti

 

a) nezavisni pravni stručnjaci 

  1. Gorana Aralica-Martinović, sutkinja, Visoki trgovački sud Republike Hrvatske, Berislavićeva 11, Zagreb
  2. Nevenka Baran, sutkinja, Visoki trgovački sud Republike Hrvatske, Berislavićeva 11, Zagreb
  3. Vitomir Boić, predsjednik Suda, Županijski sud u Velikoj Gorici, Ulica Hrvatske bratske zajednice 1, Velika Gorica
  4. Draženka Deladio, sutkinja, Visoki trgovački sud Republike Hrvatske, Berislavićeva 11, Zagreb
  5. mr. sc. Vanda Franjić, dipl. iur., viša sudska savjetnica, Vrhovni sud Republike Hrvatske, Trg Nikole Šubića Zrinskog 3, Zagreb
  6. Kornelija Ivanušić, predsjednica, Općinski sud u Velikoj Gorici, Trg kralja Tomislava 36, Velika Gorica
  7. Ksenija Jakovčević, sutkinja, Županijski sud u Zagrebu, Trg Nikole Šubića Zrinskog 5, Zagreb
  8. Verica Kos, sutkinja, Županijski sud u Velikoj Gorici, Ulica Hrvatske bratske zajednice 1, Velika Gorica
  9. Ksenija Kuharić Mikleušević, dipl. iur., viša sudska savjetnica, Visoki trgovački sud Republike Hrvatske, Berislavićeva 11, Zagreb
  10. mr. sc. Zorislav Kaleb, sudac, Općinski kazneni sud u Zagrebu, Ilica 207, Zagreb
  11. Renata Pražetina Kaleb, sutkinja, Općinski kazneni sud u Zagrebu, Ilica 207, Zagreb
  12. Andrina Raspor Flis, sutkinja, Županijski sud u Zagrebu, Trg Nikole Šubića Zrinskog 5, Zagreb
  13. Goran Škugor, sudac, Županijski sud u Velikoj Gorici, Ulica Hrvatske bratske zajednice 1, Velika Gorica
  14. Marija Zrilić, sutkinja, Županijski sud u Zagrebu, Trg Nikole Šubića Zrinskog 5, Zagreb
  15. Gordan Zubak, zamjenik predsjednika suda, Trgovački sud u Zagrebu, Amruševa 2/II, Zagreb 

b) predstavnici trgovaca – članica HGK 

  1. Suzana Audić Vuletić, dipl. iur., direktorica Ureda pravnih poslova, Hrvatska poštanska banka d.d., Jurišićeva 4, Zagreb
  2. Stjepan Dragičević, dipl. iur., viši stručni suradnik za pravne poslove, Sektor pravnih poslova, Hrvatske šume d.o.o., Ulica Kneza Branimira 1, Zagreb
  3. Branka Genzić-Horvat, dipl. iur., referentica specijalistica II, Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova, Podzemno skladište plina d.o.o., Veslačka 2 – 4, Zagreb
  4. Marijana Ivanišević, dipl. iur., samostalna pravna referentica, Pravna služba, Tehnika d.d., Ulica grada Vukovara 274, Zagreb
  5. Krešimir Lesić, dipl. iur., član Uprave (pravni savjetnik), Nexus Savjetovanje d.o.o., Britanski trg 4, Zagreb
  6. Ivana Radaković, dipl. iur., viša pravna savjetnica, Pravna služba, Allianz Zagreb d.d., Heinzelova 70, Zagreb
  7. Nikola Šikić, dipl. iur., voditelj Kadrovsko-pravnog odjela, Messer Croatia plin d.o.o., Industrijska 1, Zaprešić
  8. Gordana Štanfel, dipl. iur., direktorica Ureda za korporativno pravo, Končar –Elektroindustrija d.d., Fallerovo šetalište 22, Zagreb 

c) predstavnici potrošača 

  1. Nemanja Bačić, dipl. iur., član, „ROZP“ – Razvojna organizacija zaštite potrošača, Zagrebačka cesta 145a, Zagreb
  2. dr. sc. Sarajko Baksa, dipl. ing. tekstilne tehnologije, član, Hrvatska udruga za zaštitu potrošača, Ozaljska 93/II, Zagreb
  3. Zdenka Kocmur, dipl. ing. prehrambeno-sanitarne kemije, članica, Hrvatska udruga za zaštitu potrošača, Ozaljska 93/II, Zagreb
  4. Tomislav Lončar, dipl. kriminalist, tajnik, Hrvatska udruga za zaštitu potrošača, Ozaljska 93/II, Zagreb
  5. mr. sc. Zoran Vujović, dipl. ing. el., član, Hrvatska udruga za zaštitu potrošača, Ozaljska 93/II, Zagreb