Izvor: Pixabay

Strukovna skupina poslovanja nekretninama HGK - ŽK Rijeka

Objavljeno: 12. 11. 2018. , Ažurirano: 13. 11. 2018.

U HGK - Županijskoj komori Rijeka, u srijedu, 14. studenoga, u 13 sati održat će se 3. sjednica Vijeća Strukovne skupine poslovanja nekretninama HGK - ŽK Rijeka.

Sjednica će se održati prema sljedećem dnevnom redu:

1. Usvajanje zapisnika sa 2. sjednice Strukovne skupine poslovanja nekretninama HGK – ŽK Rijeka
  2. Realizacija zaključaka sa 2. sjednice Strukovne skupine poslovanja nekretninama HGK – ŽK Rijeka
  3. Imenovanje novoga poslovnog tajnika Strukovne skupine poslovanja nekretninama HGK – ŽK Rijeka
  4. Izvještaj sa 3. sjednice Vijeća Udruženja poslovanja nekretninama HGK (izvjestitelj Branko Papeš)
  5. Digitalna komora HGK, prezentacija informacijsko-komunikacijske platforme HGK
  6. Razno.

Kontakt: Nela Vukadin, viša stručna suradnica u Odsjeku za pomorsko gospodarstvo, promet i trgovinu (tel.: 051/209 146; e-mail: nvukadin@hgk.hr).