Izvor: Pixabay

Stručni skup u ŽK Pula Mogućnost zamjene fosilnih goriva obnovljivim izvorima energije

Objavljeno: 13. 09. 2018. , Ažurirano: 19. 09. 2018.

Hrvatska gospodarska komora organizira stručni skup Mogućnost zamjene fosilnih goriva obnovljivim izvorima energije koji će se održati u utorak 18. rujna u 11 sati u HGK - Županijskoj komori Pula.

Stručni skup se održava u cilju razvoja i prepoznavanja prednosti korištenja obnovljivih izvora energije. Zbog neopravdano nedovoljnog korištenja domaćih resursa želimo potaknuti inicijativu za korištenje obnovljivih izvora te informiranjem i predstavljanjem inovativnih primjera ponuditi mogućnost implementacije u hotele, turističke objekte i javne ustanove.

Program uključuje uvodna izlaganja predstavnika Hrvatske gospodarske komore, predstavnika Zajednice obnovljivih izvora energije (OIE) Hrvatske gospodarske komore i drugih predstavnika poslovne zajednice. Detaljni program događanja dostupan je u pratećim dokumentima.