Stručni skup Funkcionalna hrana u Hrvatskoj

Objavljeno: 13. 06. 2018. , Ažurirano: 04. 07. 2018.

U organizaciji Hrvatskog društva prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista, Hrvatske gospodarske komore, Ministarstva poljoprivrede RH i Hrvatske agencije za hranu 4. srpnja će se u vijećnici Hrvatske gospodarske komore održati 11. stručni skup Funkcionalna hrana u Hrvatskoj.

Zanimljivost i aktualnost tematike skupa svake godine rezultiraju izrazito velikim interesom sudionika te stručni skup postaje već tradicionalno okupljanje znanstvene zajednice, predstavnika nadležnih tijela, subjekata u poslovanju hranom, javnih i privatnih institucija uključenih u kontrolu i sigurnost hrane te ostalih zainteresiranih sudionika.

Cilj je ovog skupa kontinuirano praćenje tendencija razvoja tržišta funkcionalne hrane te bolja informiranost potrošača o funkcionalnoj hrani.

Program i prijavnica nalaze se na poveznici u nastavku:

Prijavnica